oprava čelního skla


Rychlý kontakt

Autosklo Novodvorská
Novodvorská 375/23
142 00 Praha 4 – Kamýk

Po - Pá: 8.00 - 18.00 hod

Tel.: 776 784 784

  • Mimo pracovní dobu po telefonické dohodě
ÚVOD » AUTOSKLO » oprava čelního skla

Oprava čelního skla

DuobondProvádíme expresní opravy autoskel lepením (scelováním) všech modelů a značek vozidel, osobních i užitkových (dodávky, nákladní, kamiony, autobusy, zemědělské stroje apod.).

Vždy nejdříve zvažujeme opravu autoskla, než doporučíme jeho kompletní výměnu. Oprava autoskla je výhodná, pokud nemůžete nebo nechcete provést výměnu autoskla z pojištění a nebo opravdu spěcháte.

Opravy autoskel lepením (scelováním) je možné provádět pouze u vrstvených – lepených skel (čelní sklo), nikoliv u skel tvrzených – kalených (boční a zadní sklo). Opravy lze provádět pouze do určité velikosti a stáří praskliny a pouze pokud prasklina nezasahuje do okraje autoskla.

Pro opravy používáme profesionální polymerovou pryskyřici se zvýšenou životností. Všechny opravy autoskel provádíme standardně v expres termínu (zpravidla 3 hod.)

Držíme nízké ceny a nabízíme vždy něco navíc.

Kontaktujte nás, domluvíme se s Vámi na dalším postupu. Volejte 776 784 784.

 

Pozor na pokutu

Pokud je poškození čelního skla ve stírací ploše větší než 20 mm, neměli byste dle platných předpisů používat vozidlo v běžném provozu, s výjimkou nouzového dojetí, jinak se vystavujete pokutě až do výše 2 000 Kč a ztrátě 5 bodů, resp. 5 000 až 10 000 Kč ve správním řízení a zákazu činnosti na 6 měsíců až 1 rok.