montáž a demontáž autofólií


Rychlý kontakt

Autosklo Novodvorská
Novodvorská 375/23
142 00 Praha 4 – Kamýk

Po - Pá: 8.00 - 18.00 hod

Tel.: 776 784 784

  • Mimo pracovní dobu po telefonické dohodě
ÚVOD » AUTOSKLO » montáž a demontáž autofólií

Autofólie Praha - montáž a demontáž

LLumar BRUXSAFOL logoInstalujeme protisluneční a bezpečnostní autofólie LLumar. LLumar jsou nejprodávanější autofólie na světě, s vynikající kvalitou, odolností, homologované pro montáž v ČR (ATEST 8SD). Pro polep používáme profesionální potahové fólie , speciální zátěžové PVC autofólie s vysokou tažností, bez následného smršťování.

Protisluneční autofólie

Tónování autoskel instalací autofólie zlepší vzhled vozidla, ale především zvýší komfort cestování, sníží spotřebu pohonných hmot a prodlouží životnost interiéru.

Protisluneční fólie LLumar odrážejí až 70% sluneční energie. Efektivně tak snižují teplotu interiéru vozu (až o 16 ºC) a tím snižují nutnost provozu klimatizace (až o 30%)  a v důsledku toho i spotřebu pohonných hmot. Fólie pohlcují až 99% škodlivého ultrafialového (UV) záření, chrání tak cestující i interiér vozu.

Bezpečnostní fólie LLumar se  dodávají v několika zabareveních. Vyberte si u nás ze vzorníku autofólií LLumar barevné provedení fólie a stupeň zatmavení (určuje množství pohlceného tepla) pro Váš vůz. Fólie instalujeme v souladu se současnými předpisy, které stanoví max. propustnost světla pro čelní a přední boční sklo.

Bezpečnostní autofólie

Instalace bezpečnostní fólie výrazně zvyšuje odolnost autoskla proti roztríštění při nárazu.

Bezpečnostní  autofólie chrání cestující před poraněním letícími střepy při autonehodě. Představují těžko překonatelnou bariéru proti násilnému vniknutí do vozu, která zloděje od pokusu o krádež často odradí. Bezpečnostní fólie LLumar pohlcují až 96% škodlivého ultrafialového (UV) záření, chrání tak cestující i interiér vozu.

Bezpečnostní fólie LLumar se vyrábí čiré a tónované. Vyberte si u nás ze vzorníku autofólií LLumar provedení fólie pro Váš vůz.

Polepy vozidel

Polep vozidla autofólií BRUXSAFOL Colorchange je nejlevnějším způsobem změny barvu vozidla, ať již je důvod estetický (auto tuning), barevné sjednocení flotily vozů, či zákonný (vozidla taxislužby). Polep je možné provést na celé vozidlo nebo pouze jeho části (typicky střecha, sloupky, rychlé pruhy).

Čiré ochranné autofólie BRUXSAFOL Stoneprotect umožňují levně ochránit lak proti mechanickému poškození (poškrábání) a chemickým vlivům. Polep je možné provést na celé vozidlo, nebo pouze na jeho nejexponovanější částí (typicky maska, nárazníky, prahy). Aplikace fólie je vhodná především pro nové vozidla, fólie je na laku prakticky nerozpoznatelná.

Kontaktuje nás pro další informace.

 

DEMONTÁŽ AUTOFÓLIÍ

Provádíme profesionální odstraňování nehomologovaných nebo nevyhovujících autofólií.

Doporučujeme nezkoušejte odstraňovat fólie svépomocí – hrozí poškrábání oken, poškození těsnění, motorů elektricky ovládáných oken nebo vyhřívání zadního skla.

Pokud fólie, které máte na Vašem vozidle nesplňují současné předpisy (propustnost světla pro čelní autosklo 75% a přední boční autosklo 70%) a nebo jim dokonce chybí homologace (homologační štítek dokladující „Atest 8SD“), vystavujete se pokutě až 2 000 Kč – od začátku roku 2012 měří Policie ČR při silničních kontrolách propustnost fólií pomocí speciálních přistrojů.